Naprzód SanDisk wprowadza 16GB iNAND flash drive

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

SanDisk wprowadza 16GB iNAND flash drive

Jan Güttler | Akcesoria | Komentarzy: 0 |

Firma SanDisk zaprezentowała na Światowym kongresie mobilnej techniki nową flash „kartę“ przeznaczoną głównie do telefonów komórkowych. Najlepsza w tym wszystkim jest informacja, że jest to 16GB flash drive.

Firma SanDisk zaprezentowała na Światowym kongresie mobilnej techniki nową flash „kartę“ przeznaczoną głównie do telefonów komórkowych. Najlepsza w tym wszystkim jest informacja, że jest to 16GB flash drive. Obecnie każdy gigabajt się przydaje nawet w komórkach.

SanDisk wprowadza 16GB iNAND flash drive

SanDisk wprowadza 16GB iNAND flash drive

Jak już wspomnieliśmy, karta przeznaczona jest głównie do smartphonów i innych telefonów komórkowych, ale także odtwarzaczy i innych „mądrych urządzeń“ do ręki, które czasami mają ograniczoną pojemność. Nowy model SanDisk flash drive o pojemności 16GB (2x większy niż poprzedni model) nie zabierze więcej miejsca niż poprzednia wersja. Zachowała te same rozmiary, ale oferuje więcej miejsca na dane. W ten sposób możesz ulepszyć na przykład iPhone, który w miejscu flash drive używa większych tradycyjnych flash chipów.

SanDisk wprowadza 16GB iNAND flash drive

SanDisk wprowadza 16GB iNAND flash drive

Niedługo po wprowadzeniu nowego modelu 16GB flash drive (wiosną) szybko pojawi się on w telefonach producentów. Projektowana jest także wersja z 32GB, ma ona trafić do sprzedaży w drugiej połowie tego roku, także rozpoczęcie masowej produkcji karty 32GB jest jeszcze do końca niepewne.

SanDisk wprowadza 16GB iNAND flash drive

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu SanDisk wprowadza 16GB iNAND flash drive


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.