Naprzód Mio MiBuddy z Google Android już w przyszłym roku

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Mio MiBuddy z Google Android już w przyszłym roku

Nowa generacja MIDów Mio MiBuddy, oznaczana także jako urządzenia VoiP, dzięki swoim małym rozmiarom możliwa do wykorzystania jako nawigacja GPS w aucie. Na rynku powinna pojawić się w przyszłym roku.

Tajwańska firma MITAC jest znanym producentem nawigacji GPS, ale wśród ich produktów Mio znalazł się chociażby MID nazwany MiBuddy. Ten jak razie pracował na systemie operacyjnym Windows CE, ale najnowsza generacja złączy swoją egzystencję z Google Androidem.

Mio MiBuddy z Google Android już w przyszłym roku

Urządzenie dysponujące 4.7-calowym dotykowym ekranem, do tej pory przeznaczone do nawigacji, w drugiej generacji, która powinna pojawić się na rynku w 2010 roku, będzie mocno przypominać mobilne telefony. Otworzy się przed wami świat wielu możliwości, a to dzięki przeglądarce internetowej, Bluetooth, WiFi, odtwarzaczowi multimedialnemu, sterowaniu za pomocą głosu lub dzięki aparatowi fotograficznemu, mikrofonowi, głośnikom i modułowi WiMax . Niektórymi z tych możliwości dysponuje już obecna wersja, ale ostatni element jest zupełną nowością. Jedyne co broni zaszeregowania MiBuddy między smartphony, jest ograniczony dostęp do mobilnych sieci. Największa zmiana dotknęła systemu operacyjnego.

Mio MiBuddy z Google Android już w przyszłym roku

Dotychczasowe produkty firmy Mio pracowały z Windows CE, druga generacja MiBuddy będzie wyposażona w system operacyjny Google Android, który z powodzeniem sprawdza się u wyżej wymienionych smartphonów, jak produkty z oznaczeniem HTC, Samsung, Motorola, LG lub Acer. Nowy system przyniesie pozytywy jak chociażby już nadmienioną nawigację GPS oraz Google Maps. Kolejnym ulepszeniem będzie wysuwana klawiatura QWERTY, która jest schowana pod ekranem.

Mio MiBuddy z Google Android już w przyszłym roku

Nowa generacja MIDów Mio MiBuddy, oznaczana także jako urządzenia VoiP, dzięki swoim małym rozmiarom możliwa do wykorzystania jako nawigacja GPS w aucie. Na rynku powinna pojawić się w przyszłym roku. Pozostałe produkty Mio, według słów producenta, powinny zostać wierne Windows CE.

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Mio MiBuddy z Google Android już w przyszłym roku


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.