MSI


Naprzód Detale nowego MSI U120

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Detale nowego MSI U120

Dla niektórych będzie to rozczarowanie, dla niektórych dokładnie to, na co czekali. Od obecnego U100 nowy model będzie się różnić jedynie w szczegółach, a to po to, aby nie został w tyle za wymaganiami dzisiejszych czasów.

Dla niektórych będzie to rozczarowanie, dla niektórych dokładnie to, na co czekali. Od obecnego U100 nowy model będzie się różnić jedynie w szczegółach, a to po to, aby nie został w tyle za wymaganiami dzisiejszych czasów. Największą i najważniejszą zmianą jest implementacja modułu na kartę SIM z obsługą 3,5G.

Detale nowego MSI U120

Kolejną zmianą jest obecność większego dysku twardego (120 GB) oraz możliwość wyboru SSD o wielkości 20 lub 40 GB. Rozdzielczość wyświetlacza pozostaje taka sama, ilość portów również. Na rynku powinien pojawić się pod koniec tego roku, cenę szacuje się na 600 USD.

Detale nowego MSI U120

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 1

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Detale nowego MSI U120


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.