Naprzód Pierwszy notebook z BluRay do 1000 dolarów

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Pierwszy notebook z BluRay do 1000 dolarów

Dell dotrzymał obietnicy i wprowadził do sprzedaży notebook z napędem BluRay do 1000 dolarów amerykańskich, co wynosi mniej więcej 2000 PLN. 15,4 calowy notebook nosi oznaczenie Dell Inspiron 1525 i jest oferowany w wersji z BluRay combo...

Dell dotrzymał obietnicy i wprowadził do sprzedaży notebook z napędem BluRay do 1000 dolarów amerykańskich, co wynosi mniej więcej 2000 PLN. 15,4 calowy notebook nosi oznaczenie Dell Inspiron 1525 i jest oferowany w wersji z BluRay combo i z DVD+/-RW lub z nagrywarką BluRay.

Pierwszy notebook z BluRay do 1000 dolarów

Notebook dodatkowo obsługuje rozdzielczość 720p, co jest wystarczające do znakomitego oglądanie wideo HD, filmów i dobrych zdjęć cyfrowych. Notebook jest wyprodukowany we współpracy z firmą Broadcom, która daje niektóre części, a przede wszystkim chipy. Tym zaoszczędzi na całkowitej cenie urządzenia, przy czym na obniżeniu ceny wpływ ma także nieobecność własnej karty graficznej. Dlatego jest tylko integrowany graficzny chip z dzieloną pamięcią. Nie mniej jednak, kto jest zainteresowany najtańszym wariantem notebooka z napędem BluRay, ma teraz możliwość kupna takiego urządzenia. Dell współpracuje jeszcze z takimi firmami jak Intel i Microsoft.

Pierwszy notebook z BluRay do 1000 dolarów

Pierwszy notebook z BluRay do 1000 dolarów

Główne parametry notebooka to: CPU Intel Core 2 Duo o takcie 1,83GHz, możliwość wyboru z kilku napędów (wraz z już wymienionym BluRay), 80GB HDD, 1GB RAM. Znajdziesz tu także wejście HDMI. Podsumowanie: ludzie z ograniczonymi finansami mogą sobie kupić notebook z napędem BluRay czy nagrywarką BluRay za bezkonkurencyjną cenę i mogą oglądać (nagrywać) media o pojemności do 50GB.

Pierwszy notebook z BluRay do 1000 dolarów

Pierwszy notebook z BluRay do 1000 dolarów

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 3

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Pierwszy notebook z BluRay do 1000 dolarów


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.