Naprzód Alienware wydaje mega wydajny notebook do gier z 8800M GTX!

 

Podziel się artykułem na społecznościowych i innych portalach.

Chcesz podzielić się tym artykułem z innymi? Klikając na ikony poniżej, można udostępnić w sieci.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopLinki ikona Bookmarky ikona TopArtykuly ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Alienware wydaje mega wydajny notebook do gier z 8800M GTX!

Alienware wydaje nowy „mega wydajny“ notebook do gier z najnowsza kartą graficzną GeForce 8800M GTX. Notebook o oznaczeniu m15x, o którym już wcześniej pisaliśmy, także będzie mieć procesor Intel Core 2 Extreme...

Alienware wydaje nowy „mega wydajny“ notebook do gier z najnowsza kartą graficzną GeForce 8800M GTX. Notebook o oznaczeniu m15x, o którym już wcześniej pisaliśmy, także będzie mieć procesor Intel Core 2 Extreme. W końcu się doczekaliśmy i mamy tutaj najnowsza kartę graficzną GeForce 8800M GTX. Alienware już od dawna przygotowywał się do sprzedaży notebooka m15x właśnie z tą kartą. Obwieszczenie przyszło trochę nieoczekiwanie i w ciszy.

Alienware wydaje mega wydajny notebook do gier z 8800M GTX!

Notebook do gier komputerowych ma przekątną ekranu 15,4 cala będzie mieć podświetlana klawiaturę. Moc, którą będzie posiadać będzie porównywalna jak nie większa z mocą wielu 17 calowych krewnych. Zastępstwo komputera stacjonarnego będzie mieć 15,4 cala, a nie siedemnaście. Procesorem będzie jak już pisaliśmy na początku, Intel Core 2 Extreme, konkretnie o takcie 2,4GHz. GeForce 8800M GTX będzie mieć własną zastrzeżoną pamięć 512MB a jej moc będzie doprawdy wysoka. Masz również możliwość wyboru pomiędzy bieżącym HDD (do dwóch dysków na raz) a nowym SSD z mniejszą pojemnością (64GB), ale lepszą eksploatacją.

Alienware wydaje mega wydajny notebook do gier z 8800M GTX!

Alienware m15x będzie dostępny w trzech różnych wersjach. Model podstawowy z procesorem Core 2 Duo (1,8GHz), grafiką o średniej mocy GeForce 8600M GS i 1GB RAM, będzie dostępny już za 1499 dolarów (około 4200 złotych). Jeśli masz więcej pieniędzy możesz kupić model z 2GHz mikroprocesorem, 2GB RAM i szybszą GeForce 8700M GT. Obecnie za cenę 2099 dolarów (około 5700 złotych). Top model, o którym właśnie pisaliśmy, będzie mieć 2,4GHz Core 2 Extreme, najnowszą GeForce 8800M GTX będzie kosztować 2699 dolarów, około 7 tys. złotych). ~1 znajduje się krótkie wideo z oficjalnej prezentacji na konferencji CES 2008.

Alienware wydaje mega wydajny notebook do gier z 8800M GTX!

drukuj

Dyskusja w artykule


Ocena:

głosów: 0

Uwaga: im większa liczba, tym lepsza ocena

Dyskusje

Dyskusja do artykułu Alienware wydaje mega wydajny notebook do gier z 8800M GTX!


liczba postów: 0

 

więcej

mniej

mniej marek

Twój głos został dodany.

Usuń możliwość

Model

wybierz

Musisz wybrać przynajmiej dwa produkty, żeby porównać.